متن پیامک تبلیغاتی انتخابات ۱۴۰۰

متن شعار انتخاباتی مجلس اولین اصل برای انتخابات اجتناب از اغراق و بزرگنمایی می باشد . و هر چه شعار لمس شدنی تر باشد تاثیرگذاری آن برای انتخابات بیشتر است . بیشتر مردم برای انتخاب کاندیدای مورد نظرشان به نیازهایشان نگاه می کردند مثلا شعارهای پیامک های انتخاباتی حمایتی از زن ها نظر بانوان را جلب می کرد و یا اینکه استفاده از نام و گفته های شهدا بر روی خانواده های شهیدان در هنگام رای تاثیر گذار بود ولی امروزه هر چه شعار انتخاباتی به واقعیت نزدیک تر باشد تاثیر گذاری آن بیشتر است .

در اصل دوران وعده های انتخاباتی تمام شده و صحبت از آنچه که کاندیدها در چنته دارند موثر تر خواهد بود . البته به این معنی نیست که از گفتن برنامه های آتی خودداری کنید در واقع منظور این است که بهتر است قابل اجرا ترین برنامه های خود را اعلام کنید .

بهترین فرمول انتخابات متن شعار انتخاباتی مجلس بهتر است بدین صورت باشد که “چرا آمده ایم ، چه انجام داده ایم و چه خواهیم کرد” . استفاده از شعار انتخاباتی که محتوایی اینچنین داشته باشد به مخاطبین شما در کوتاه ترین زمان ممکن خواهد گفت که چه کرده اید و برای ان ها چه کاری خواهید کرد .

مشاهده  لیست تعرفه های پنل پیامک

نام و نام خانوادگی و کد کاندید در نوشته انتخاباتی

باید حتما در ابتدا و انتهای پیام ارسال خود ، نام و نام خانوادگی و کد انتخاباتی کاندید گذاشته شود مثلا در ابتدا به همراه سلام ، اسم کاندید و در انتها به همراه شعار تبلیغاتی ، کد را بیاورید .

بسیاری از مدیران تبلیغات انتخاباتی تصور دارند که همه مخاطب مراتب مختلف ارسال را به خاطر دارند . برای همین نام کاندید یا کد انتخاباتی را ذکر نمی کنند و انتظار دارند خود فرد به پیام های گذشته رجوع کند و این اطلاعات را یادداشت کند .

ساعات ارسال پیامک

باید در مسیر طراحی انتخاباتای گروه مخاطب را به خوبی بشناسید این شناخت به شما کمک می کند تا در زمان ارسال ماطبق با سبک زندگی او پیامک بفرستید .

افراد شاغل معمولا از ساعت ۷ صبح تا ۱۰:۳۰ بیشتر پیامک باز می کنند در بین این ساعت اگر با متن شعار انتخاباتی شما روبرو شوند فرصت خوبی است .

مشاهده  کدپستی شهر تبریز

و بازه ی زمانی ۱۲:۳۰ ظهر تا ۱۴ نیز ، فرصت ارسال شما برای شاغلین است .

و اینکه زمان برگشت از سرکار ، در بازه ی ۱۶ تا ۱۸ نیز ، اگر پیامک شما به دست آنها برسد در جمع خانواده درباره آن صحبت می کنند .

2 دیدگاه ها

  1. با استفاده از این نوع پیامک ها می توانید اطلاعات مفیدی را دریافت نمایید.
    تریلر کفی ماموت

  2. این نوع پیامک ها بسیار دقیق هستند و تمامی اطلاعات مورد نیاز به درستی ذکر خواهند شد.
    کشنده دیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 8 =