وب سرویس یکی از پرکاربردترین اصطلاحات در برنامه نویسی می باشد شاید برای همه پیش بیایند که بپرسند وب سرویس چیست و چه کاربردی در دنیای برنامه نویسی و پیامک دارد ، حتی اگر یک کاربر عادی باشید روزانه در حال استفاده از این کد هستید و تمام دنیای ما از وب سرویس ها است .

وب سرویس پیامک به شما این امکان را می دهد که وب سایت و یا نرم افزار خودتان را با استفاده از چند خط کد نویسی به سامانه پیامکی خودتان متصل کنید و در زمان مشخص شده خودتان ارسال و دریافت و مدیریت پیامک خود را داشته باشید .

به طور مثال اگر فروشگاه اینترنتی دارید با استفاده از وب سرویس پیامک خود می توانید برای مشتریانتان کد تخفیف ارسال کنید مثل تخفیف های مناسبتی برای مشتریانتان ارسال کنید .

وب سرویس پیام کوتاه فناوری هوشمند امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه را از هر نرم افزاری و سخت افزاری به وسیله وب سرویس امکان پذیر می کند این وب سرویس با ارائه API امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه را با نوشتن چند خط کد ساده برای شما کاربران فراهم می کند .

مشاهده  ارتباط سایت با پیام کوتاه

عملکرد وب سرویس پیامک :

وب سرویس پیامک یا API پیامک یک درگاه ارسال و دریافت پیامک است که برنامه نویس ها می توانند از آن برای محصولات نرم افزاری خود استفاده کنند و دسترسی آن به صورت زیر است

۱ – REST API

۲ – SOAP

خدمات وب سرویس پیامک

متد ارسال پیامک
متد دریافت وضعیت پیامک ارسال شده
متد دریافت میزان شارژ
متد دریافت پیام های دریافتی
متد دریافت پیام های دریافتی براساس تاریخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 2 =