وب سرویس پیام کوتاه چیست ؟

با استفاده از وب سرویس پیامک می توانید پیام های متنی را هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن موبایل برای مخاطبین خودتان ارسال کنید .

مزایای این وب سرویس برای کسب و کار این است که پیام های شما را از وب به فرمتی سازگار با پیام متن تبدیل می کند و با اطمینان می توانید برای همه مخاطبین خودتان ارسال نمایید .

نیازی نیست چندین پیام را بنویسید شما می توانید گروه ها را به صورت انبوه از طریق پنل اس ام اس ارسال کنید وب سرویس ها مجموعه ای از API های پیامک هستند که به ان ها وب سرویس می گویند .

وب سرویس چگونه کار می کند ؟

وب سرویس وب سایت SMS شما را به یک سروری متصل می کند تا پیام های شما به مخاطبین تان ارسال شود

در پنل فناوری هوشمند پیام های شما را به یکی از اپراتورهای کشوری که گیرنده در آن حضور دارد هدایت می کند .

مشاهده  قیمت تور‌های پرطرفدار خارجی، چقدر شده است؟

وب سرویس از طریق HTTP یا SMPP به شبکه های تلفن همراه متصل می شود .و شما می توانید پیام های که می خواهید به مخاطبین خودتان در هر کجا که باشید ارسال کنید .

وب سرویس پیامک شما باید با برنامه تحت وب ، نرم افزار و برنامه تلفن همراه ارتباط برقرار کند تا آسان و با امنیت پیام شما را ارسال کند .

مزایای استفاده از وب سرویس پیام کوتاه :

۱ – با استفاده از وب سرویس می توانید خدمات پیامکی خود را در دسترس تمام شبکه ها و نرم افزارهای فناوری قرار دهید .

۲ – با وب سرویس سرعت انتقال و تحویل آن سریع تر می شود و شما می توانید صدتا پیام متنی را در یک ثانیه با ارسال سریع ارسال کنید و امنیت داده هار ار تضمین کنید .

۳ – وب سرویس بسیار مورد استفاده و کارآمد می باشد و تمام توسعه دهندگان می توانند خیلی راحت توابع وب سرویس را در سیستم خودشان بگنجانند .

مشاهده  ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =