یکی از چالش ها و مشکلات برنامه نویسان برای ارا ئه خدمات اطلاع رسانی به کاربران وب سایت خرید وب سرویس پیامک است که اغلب با تاخیر بسیار همراه است .سامانه پیامک هوشمند وب سرویس ارسال پیامک api با تکنولوژی rest بسیار ساده با ارائه لیست شماره مخاطبان و مدارک خاصی فقط پس از خرید وب سرویس در اختیار شما قرار می دهد . در طراحی وب سرویس پیامکی فناوری هوشمند مهمترین ویژگی سادگی در کد های برنامه نویسی است . سرعت ارسال پیامک ها با این سرویس کمتر از ۰٫۱ ثانیه است و خطوط پشتیبان برای درخواست مجدد ارسال پیامک کاربران شما در نظر گرفته شده است.

وب سرویس اس ام اس ما همه چیز را برای شما ساده کرده بدون نیاز به خرید خط خدماتی ما برای شما خط در اختیار شما قرار می دهیم برای ارسال پیامک های شما با api با تکنولوؤی rest ، وب سرویس فناوری هوشمند برای شما همه چیز را ساده کرده نیاز به خرید خط خدماتی ندارید و خطی که در سامانه پیامکی برای ارسال پیامک های شما با api در اختبار دارید.

مشاهده  خطوط بلک لیست چیست ؟

وب سرویس (Web Service) ها قطعه کد هایی هستند که تحت وب قابل دسترسی اند و از طریق پروتکل های استانداردی مانند Http به انتقال و مبادله دیتا با سایر برنامه های کاربردی می پردازند. کار وب سرویس (Web Service) ها بر پایه دریافت و تولید پیغام ایجاد شده است. بدین منظور که آنها منتظر می مانند که کلاینت ها به آنها وصل شده و بنا به درخواست کلاینت ها به آن ها پاسخ می دهند .

1 دیدگاه

  1. من همیشه سایت شمارو دنبال میکنم سایت خیلی خوبی دارید
    و مطالب خیلی خوبی به اشتراک میذارید
    موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + بیست =